دستگاه نیتروژن ساز - مولد نیتروژن

دستگاه نیتروژن ساز (مولد نیتروژن) :
دستگاه نیتروژن ساز صنعتی (مولد نیتروژن) به منظور جداسازی نیتروژن از هوا مورد استفاده قرار میگیرد و این قابلیت را دارد که نیتروژن با خلوص 99.999% را تولید نماید. دستگاه نیتروژن ساز از ستون های حاوی ماده جاذب کربن مولکولارسیو تشکیل شده است. کربن مولکولارسیو در فشارهای خاصی، اکسیژن و بخار آب موجود در هوا را جذب می نماید و نیتروژن را از خود عبور می دهد و بدین طریق فرآیند جداسازی نیتروژن از اکسیژن انجام می پذیرد و نیتروژن با خلوص بسیار بالا بدست می آید.

دستگاه نیتروژن ساز در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. از جمله این صنایع میتوان به صنایع فلزی، صنایع تولید سیم و کابل، صنایع پلاستیک، صنایع شیمیایی و صنایع غذایی اشاره کرد. همچنین یکی دیگر از کاربردهای نیتروژن خالص، استفاده از آن برای شارژ تایرهای اتومبیل ها می باشد.
مشخصات دستگاه های نیتروژن ساز در جدول زیر نمایش داده شده است :

شایان ذکر است برای استفاده از دستگاه نیتروژن ساز احتیاج به یک خط کامل هوای فشرده داریم که بسته به شرایط میتوان از درایر تبریدی یا جذبی استفاده نمود. اطلاعات بیشتر در شکل زیر نمایش داده شده است :برای اطلاع از قیمت و کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با واحد فروش شرکت هوا پترو سازه به شماره 66914164,5-021 یا 09127054515 تماس حاصل فرمایید.

کلمات کلیدی: نیتروژن ساز صنعتی- مولد نیتروژن - میکروپر- میکروپور- Mikropor