تاریخچه

شرکت هوا پترو سازه با هدف تامین تجهیزات هوای فشرده و همچنین پشتیبانی و نگهداری (خدمات پس از فروش- تعمیرات) از سیستم های هوای فشرده تاسیس گردید. تمامی دستگاه های صنعتی به یک خط هوای فشرده نیاز دارند بنابراین اولین نیاز یک کارخانه، تجهیزات هوای فشرده ای مطئمن و قابل اعتماد است.

با توجه به اهمیت فوق العاده و غیر قابل انکار هوای فشرده در صنایع مختلف،این شرکت با در اختیار داشتن دانش فنی و مهندسی و با تکیه بر تجربیات اعضای خود، خود را ملزم به سرویس دهی و پاسخگوئی در سریع ترین زمان ممکن نموده است و همواره سعی بر بهبود کیفیت و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان خود می‌نماید.

با بررسی های صورت گرفته بر روی صنعت ایران و کشورهای خاورمیانه و انجام یک نیازسنجی کارشناسانه، مجموعه هوا پترو سازه بر آن شد تا در سه زمینه اصلی زیر به صنعتگران محترم ارائه خدمات نماید :

کمپرسورهای اسکرو، پیستونی و تجهیزات فرآوری هوای فشرده :
شرکت هوا پترو سازه با بکارگیری کادری مجرب در زمینه تولید و واردات کمپرسورهای اسکرو، کمپسروهای پیستونی، کمپرسورهای پرتابل و دیگر تجهیزات فرآوری هوای فشرده اعم از : درایرهای جذبی و تبریدی، مواد جاذب رطوبت، فیلتر و میکروفیلترها، مخازن هوای فشرده، تله آبگیر و همچنین پنل های کنترل کمپرسور آماده خدمت رسانی به صنعتگران با زمینه های کاری گوناگون می باشد.

کمپرسورهای فشار قوی :
شرکت هوا پترو سازه نماینده فروش و تعمیرات کمپرسور های فشارقوی با برندهای باور (Bauer) ساخت کشور آلمان و کلتری (Coltri) ساخت کشور ایتالیا، مشغول به فعالیت بوده و جزء معدود مراکز تعمیرات اینگونه کمپرسور ها در ایران و کشورهای خاورمیانه میباشد.
بیشترین کاربرد این کمپرسور ها در مواردی چون تامین هوای تنفسی غواصی، آتشنشانی و امداد و نجات، پینت بال، صنایع نظامی و .... می باشد.


مواد جاذب رطوبت :
استفاده از مواد جاذب رطوبت و روانکارهای صنعتی با کیفیت یکی از عواملی است که موجب افزایش بهره وری اقتصادی و راندمان کاری سیستم های هوای فشرده می گردد و همواره مورد توجه کارفرمایان و صنعتگران محترم بوده است . مواد جاذب رطوبت بسیار حساس هستند و در صورتیکه فاقد بسته بندی مناسب باشند، در مرحله حمل و نقل در اثر تماس با رطوبت هوا، کارآیی خود را از دست می دهد. حتی در برخی موارد مشاهده شده است که افراد سودجو، اقدام به فروش جاذب های مصرف شده و دوباره احیاء شده به عنوان جاذب نو کرده اند.
لذا توجه به عامل فروش مواد جاذب، نوع برند و کیفیت بسته بندی این محصولات یک امر ضروری برای مشتریان محترم می باشد.
شرکت هوا پترو سازه تامین کننده انواع مواد جاذب رطوبت با برندهای معتبری همچون Zeochem سوئیس و Xintao چین، با بهترین بسته بندی و با مناسب ترین قیمت ها آماده تامین و ارسال مواد جاذب رطوبت به اقصی نقاط کشور می باشد.

روانکارهای صنعتی :
در رابطه با روانکارهای صنعتی به خصوص روغن کمپرسور توجه به اصالت و کیفیت روغن امری ضروری است و اهمیت فوق العاده ای بر روی عملکرد سیستم هوای فشرده ما خواهد داشت. امروزه روغن های کارکرده و تصفیه شده در بازار ایران به وفور یافت می شود که استفاده از آن برای صنعتگران محترم مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت. چرا که در صورت نداشتن استاندارهای مناسب، روغن نمی تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد و در نتیجه در اثر اختلال در بحث خنک کاری و روانکاری تجهیرات دوار (از جمله واحد هواساز کمپرسور)، آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد می شود که حتی در مواردی قابل تعمیر هم نمی باشد.
شرکت هوا پترو سازه  عرضه کننده انواع روغن و روانکارهای صنعتی می باشد که با ارائه اطلاعات و مدارک فنی تخصصی و دقیق و عرضه تمامی برندهای معتبر، قادر است که در زمینه مشاوره و تامین انواع روغن و روانکارهای صنعتی، به صنعتگران و کارفرمایان محترم خدمت رسانی نماید.